Mart 30, 2017

Yeni Eklenenler

Rüyada Zayıfladığını Görmek Rüyada zayıfladığını görmek; rüyayı görebilen kimseler için kötü hayata ve sıkıntıya tabir edilen bu rüya kişinin maddesel kayıplara sebep verecek olayların ortasında kalarak elde ettiği kazançlarını kısa sürede kaybedeceğine, geçimsiz davran... Devamını oku

Rüya Tabirleri

Tıpkı rüya ayrıcalıklı süre ve yerlerde görülürse, bunun yorumu da farklı olur. bazan aynı rüyayı farklı insanlarda görebilir, fakat herkezin ruhu ve manevi dünyayı anlayışı, yaşamı farklıdır. Bundan ötürü da yorumu özünden bir şey kaybetmese dahi yorumu ve yansıması farklı olur. süre süre başkaları ile alakalı rüyalar da görmek kolaydır; bizi hiç ilgilendirmeyen bir rüya, bir diğer bir diğer yakınımızı ilgilendirebilir.

Rüyaları yorumlarken tarafsız olmak, duygulara kapılmamak, karamsarlaşmamak gerekir. Bu arada rüyada sırf bir biçim ve ya olayı değil, her şeyi birlikte yorumlamalıdır. Rüyadaki renkler de büyük ciddiyet taşır.

Rüyada görülen bazı insanlar tanıdıksa, adlarına da dikkat edilmelidir. Bu adların anlamları da yaklaşan bir durumu haber verebilir.

örneğin derdi, problemi olan birisi rüyasında ismi Necati olan birtanesini görürse sevinmelidir. çünkü Necati “kurtuluş” anlamına gelmektedir. Bu durumda rüyayı gören dertten, sıkıntıdan kurtulacaktır. Rüyaları tarafsızca yorumlamalı ve bilgileri da değerlendirmelisiniz.

Makaleler

Alttaki Yusuf suresinde de görebileceğimiz benzeri Kuran`da rüya ve tabirinden bahsedilmiştir. Rüyaların bize gelecekten bilgi verebileceği kesindir. fakat düş yorumlama gibi bir yetenek her kişide bulunmamaktadır. Allah peygamberlerinden b... Devamını oku

Copyright © 2016 and Powered By RüyaTeknesi . All rights reserved.